Me fotografinë e fundit të publikuar Rita Ora ka ngritur provokimin në një tjetër nivel.

Në Instastory ylli botëror ka ndarë një fotografi para pasqyrës ku shihet e zhveshur dhe pjesën intime e ka mbuluar me një ‘yll’. Së fundmi këngëtarja ishte në një turne evropian për promovimin e albumit të saj ‘Phoenix’.