Sali Berisha ka postuar një ditë më parë një video nga festa e fitores së PS më 2017 tek “Kodra e Kuajve” në Shkallnur.

“Qytetari digital e paraqet videon si një drek të Vangjush Dakos me Avdulaj.

Në fakt është një festë e zakonshme e Partisë Socialiste.

Asnjë njeri me mbiemrin Avdulaj dhe asnjë person nga ata që thotë Berisha nuk gjenden në drekë.

Nëse ai njef ndonjë mund ta tregoj”, shkruan Vangjush Dako, si reagim ndaj postimit të Berishës.