Bukuroshja Kendall Jenner ka rrëmbyer së fundmi vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në Instagram.

Ajo publikoi një fotografi ku shfaqej tërësisht nu do, ndërsa kishte mbuluar vetëm pjesët intime.

Fotografia nën filtrat bardhë e zi, ka bërë që të ngacmohet imagjinata e shumë prej ndjekësve të saj.

Këto fotografi të Kendall janë komentuar gjithandej në media dhe rrjetet sociale, veçanërisht nga fansat e familjes Kardashian-Jenner.