Erjona Sulejmani është si gjithnjë shpërthyese dhe e nxehtë.

Ish-gruaja e Blerim Xhemailit po kalon pushimet e saj në Ibiza dhe mes zhytjeve në det dhe banjove të diellit ajo gjithashtu u rezervon fansave të saj foto sensuale, që tregojnë format e shkëlqyera fizike