Këtë vit Elvana Gjatën e kemi parë më aktive se kurrë në skenën e muzikës si ndërkombëtare po ashtu dhe shqiptare, me projekte të suksesshme njëri pas tjetrit mund të themi se ky vit ka qenë plotësisht i saji.

Por, veç projekteve të saj Elvana shpesh na shfaq dhe anën e saj jashtë kornizave të këngëtares, atë të një shoqeje mjaft ‘gallatë’ e plot humor.

Këtë e kemi parë si në videot mjaft qesharake që ajo dhe Ermal Mamaqi bëjnë, e së fundmi Elvana ka vendosur të “tallet” pak në Instagramin e mikeshës së saj mjaft të ngushtë Besa Kokëdhima.

Në një video në Instastories Elvana ka bërë fytyra qesharake teksa thotë:

“Hë, po prisni Besën eee”?

Epo çmund të themi tjetër veçse “friendship goals”.