Ajo është gjithmonë e komentuar në mediat sociale.

Gjithmonë na ka treguar se i pëlqen të sjellë ndryshimin.

Prej ditësh këngëtarja Elvana Gjata së bashku me aktorin Ermal Mamaqi, ndodhen jashtë vendit, ku po promovojnë filmin ‘Dy gisht mjaltë’.

Së fundmi, kanë qenë në festivalin e Kanës dhe kanë kaluar tapetin e kuq me shumë vipa botëror. Edhe pse rrëzimi i Ermalit teksa po ngjiste shkallët bëri shumë bujë, figura e Gjatës nuk u la pa komentuar.

Pak minuta më parë, Elvana ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet ndryshe nga herët e tjera me flokët kaçurrela, në të cilën shkruan: ‘Shihemi së shpejti në Vienë, 23 Maj’.

Mirëpo, mes shumë komenteve pozitive të fansave, që e komplimentojnë për ‘look-un’ e ri, bie në sy komenti i një prej ndjekësve që e krahason me Jennifer Lopez dhe e quan pa identitet.