Ju shpëtoi detaji nga Meghan Markle në rikthimin e saj gjatë paradës mbretërore ‘Trooping the Color’. Dukesha mbante një unazë të dytë në gishtin e saj përkrah a saj me diamant, që iu dhurua nga princ Harry ditën që shpallën fejesën. Por cili është kuptimi i saj misterioz. Ky është një detaj mjaft romantik. Sipas ‘Us Weekly’ mendohet që kjo të jetë një dhuratë nga princi me rastin e përvjetorit të parë të martesës. Çifti u martua më 19 maj të vitit 2018.

Por gjithashtu mendohet të jetë dhe një dhuratë simbolike pas lindjes së fëmijës së parë. Të njëjtën gjë ka bërë dhe Princ William kur Kate Middleton solli në jetë Princin George. Dhe me siguri Harry nuk mund të bënte përjashtim. Harry dhe Meghan u bënë prindër të bebes Archie në muajin maj.

Prince Harry Duke of Sussex and Meghan Markle Duchess of Sussex during Trooping the Colour ceremony, marking the monarch’s official birthday, in London.
Featuring: Prince Harry Duke of Sussex, Meghan Markle Duchess of Sussex
When: 08 Jun 2019
Credit: Dutch Press Photo/WENN.com
**Not available for publication in The Netherlands**