Anxhela Peristeri është një ndër këngëtaret më të dashura për pubklikun shqiptar.
Anxhela u akuzua nga fansat pak ditë më parë se ishte plakur dhe menjëherë pas ksaj si kundërpërgjigje, këngëtarja ka ndarë nëj foto ku duket shumë sexy.

Ajo ka pozuar në bikini dhe me linjat trupore perfeke. Mes atyre që e komplimentuan nuk munguan dhe akuzat për fotoshop.