Një aksident tragjik ka ndodhur para pak çastesh në Durrës në zonën e ish – Kënetës.

Burimet paraprake bëjnë me dije se një automjet tip “Benz” ka përplasur për vdekje dy kalimtarë të cilët ende nuk janë identifikuar.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje. Uniformat blu po mbledhin informacion për shkaqet e aksidentit. (Lexo.al)