Astrologia e njohur Meri Shehu ka lajme të mira për shenjat e horoskopit për këtë javë pasi hëna e re sjellë realizëm dhe stabilitet ekonomik.

Fillimi i ri do i japë ngjyra jetës tonë dhe hëna e re do na mbushi me shume optimizem per te ardhmen.

Lexoni më poshtë parashikimin javor për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Do keni mundesine te levizni me ngadale dhe me me kujdes ne ceshtjet ekonomike. Ndoshta do dukeni edhe shume kokeforte ne shkembimet ekonomike

Demi
Jeni ne fazen ku planetet do sillen sipas menyres tuaj duke ju dhene kohen e duhur per te shijuar dhe fituar. Do keni shume takime dhe udhetime te mira

Binjaket

Kundershtaret tuaj do behen me kembengules dhe dominant ne prapaskenat e tyre kundra jush dhe me kokeforte per te hapur rruge

Gaforrja
Tashme e ardhmja dhe e shkuara takohen ne nje pike nga duhet tja filloni nga fillimi. Besoj te zgjidhni anan e duhur per te ecur perpara

Luani
Do qetesoheni shpirterisht me lajmet e mira qe do merrni ne lidhje me punen apo ceshtje qe lidhen me ligjin dhe jeten personale. Ju pret nje lidhje e re

Virgjeresha
Tentativa per te punuar me jashte mund te rezultoje e suksesshme nese vertet keni vendosur te ndryshoni pune dhe te beni dicka te re

Peshorja
Do keni mundesi te manaxhoni me mire te ardhurat ekonomike dhe kjo periudhe do jete e mbare ne lidhje me financat tuaja

Akrepi
Nje pune e re dhe nje bashkepunim i ri do ju jap shansin te filloni nje etape me te suksesshme ne jeten tuaj ne partneritete

Shigjetari
Do mundesohen takime shume te rendesishme ku ju me kembenguljen tuaj do beni te mundur te percillni mesazhet tuaja shume te rendesishme

Bricjapi
Nese nuk jeni te dashuruar atehere do t’i beni gjerat dhe jeten me shume dashuri dhe bukuri rreth jush Kjo do sjell sukses ne shume aspekte

Ujori
Do ndryshoni pune shtepi do arredoni dhe do keni lajme nga me te mirat ne te gjitha aspektet e jetes suaj bazike dhe familjare

Peshqit
Mund te beheni ju mendja me e ndritur dhe praktike per momentin dhe te zgjidhni ceshtje dhe probleme qe te tjeret nuk mund as t’i afrohen dot.