Aktorja dhe moderatorja shqiptare ka folur për herë të parë për partnerin e saj. E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, Jonida Vokshi është shprehur se e ka njohur gjatë xhirirmeve të filmit “O sa mirë” dhe se do të martohen shumë shpejt.

“Nuk ishte dashuri me shikim të parë, sepse ne njiheshim më parë. Quhet Besnik. Ai është aktor dhe ka një kompani të tijën.

Problemi është që më ka zënë halli, sepse që kur jemi prezantuare, familja ime do më shumë Besnikun se mua,”- tha moderatorja.