Fjolla Morina vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media dhe rrjete sociale, sidomos për jetën private, po ashtu edhe për linjat e saj trupore.

Së fundmi, këngëtarja ishte e pranishme në “Miss Universe Albania 2019”, por ajo i ka habitur të gjithë fansat e saj me disa video që ka postuar.

Në një prej videove, Fjolla teksa po kërcente, tregon unazën prej diamanti, të cilën e kishte vendosur në gishtin e këmbës.