Ish-Miss Shqipëria, Agnesa Vuthaj, është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila tërheq vëmendjen e publikut me fotot që publikon.

Së fundmi, Agnesa ka qenë në një intervistë për “Prive” ku ka zbuluar se dasmën do e bëjë në një ishull dhe do e mbajë shumë private, ku do ftojë vetëm të afërmit dhe miqtë e ngushtë. “Dasma e ëndrrave për mua është në ishull me njerëzit më të afërt të familjes time dhe me miqtë që dua fort”, është shprehur Agnesa.

Lër një koment

Please enter your comment!
Please enter your name here