Ajo shumë rrallë bën hap të gabuar në modë.

Dhe Chloe Lewis dëshmoi se ka shije, derisa u shfaq mahnitëse në bikini me lule në Meksikë.

Ylli 27 vjeçar ka treguar format seksi trupore, derisa po realizonte një set fotografik./e.e