Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe Dinamo Kiev që do të zhvillohet në stadiumin “Stamford Bridge”. “Blutë e Londrës” që tashmë mund të konsiderohen me një këmbë në çerekfinale, pas fitores së madhe prej 3-0 në ndeshjen e parë – e nisin me shumë ndryshime sfidën e kthimit, raporton Gazeta Express.

Hazard, Pedro, Jorginho, David Luiz e Azpilicueta – që të gjithë janë lënë në stol. Chelsea: Here’s how the Blues line up this evening! 👊#DYNCHE pic.twitter.com/tLhgeY4wSq— Chelsea FC (@ChelseaFC) March 14, 2019