Ai është një nga reperat më të njohur në vendin tonë dhe bën gjithnjë të flasë për të. Këtë herë reperi Stresi ka habitur me postimin e tij të fundit.
Ai ka publikuar një foto të tij ku shfaqet i shtrirë në shtrat dhe krahas saj ka shkruar: “E Di Pse Ndonjeher Mbetemi Te Zhgenjyer? Sepse Besojme Se Te Tjeret Jan Te Gatshem Te Bejn Ate Qe Ne Do Benim Per Ta,”-përfundon reperi.

Të ketë ndodhur ndonjë zënkë me tij të të fejuarës Kejsi? Në rrjete sociale shohim se Stresi i ka fshirë të gjitha fotot bashkë, përveç njërës atë ku çifti sapo ka mbushur 4 muaj fejesë. Të jenë ndarë apo thjesht ndonjë zënkë e radhës?j.j