Nëse ndonjëherë ju ka interesuar çfarë e përlot një shenjë horoskopi, atëherë lexojeni në vijim artikullin

DASHI

Qan kur dikush ju shkon në nerva, i braktis dhe i tradhton. Po ashtu, i pikëllon dhuna ndaj fëmijëve.

DEMI

Kujtimi në dashurinë që nuk ka mundur ta realizojë te kjo shenjë e horoskopit i hedh lotët në sy.

BINJAKËT

Binjakët qajnë kur nuk mund të fitojnë atë që duan. I pikëllon edhe kur dikush nuk është i sjellshëm ndaj më të moshuarve dhe atyre të pafuqishmëve.

GAFORRJA

Personat në shenjën e Gaforres qajnë kur dikush i lëndon, kur nuk mund të realizojnë atë që duan ose kur dikush i afërt apo në familje sëmuret.

LUANI

Qajnë kur dikush nga familja është i sëmurë apo kur janë në situatën që nuk mund ta mbrojnë familjen e tyre. Janë të dobët në sjelljen agresive ndaj kafshëve dhe fëmijëve.

VIRGJËRESHA

Personat në shenjën e Virgjëreshës qajnë kur ego ju lëndohet, por mund t’i përlotin edhe situatat e pikëlluara të njerëzve tjerë. Janë të ndjeshëm ndaj personave të moshuar dhe kafshëve të braktisura.

PESHORJA

Personat në shenjën e Peshores qajnë atëherë kur personi që e duan i tradhton apo i mashtron.

AKREPI

Personat në shenjën e Akrepit qajnë në situata të lumtura, si në martesa dhe lindje të fëmijës. Po ashtu, nëse impresionohen me suksesin e dikujt të afërt, kjo ju qet lotët në sy.

SHIGJETARI

Personat e lindur në shenjën e Shigjetarit qajnë kur mbesin pa të holla, e janë të pafuqishëm. Po ashtu, përloten edhe kur të tjerët i shohin pa të holla, të varfrit si ata.

BRICJAPI

Personat në shenjën e Bricjapit mund të qajnë kur I shikojnë fotografitë nga rinia dhe kur I kap nostalgjia.

UJORI

Personat në shenjën e Ujorit qajnë për dashuri dhe atë sidomos shkaku i partnerit që e kanë dashur shumë. Po ashtu qajnë edhe kur miqtë i tradhtojnë.

PESHQIT

Peshqit qajnë kur tradhtohen dhe manipulohen. Po ashtu, lotët ju dalin edhe derisa shikojnë ndonjë film romantik