Kur Lian pa babi Big Bastën që po puthte mami Vesën, mendoi se po e hante! Në një video të këndshme të publikuar nga Vesa, vogëlushi tregon atë që pa më sytë e tij, sesi babai po e hante mamin! Ajo e ngacmon atë dhe e pyet duke qeshur se çfarë pa!

“E paska ngrënë babi mamin”, shkruan Vesa fjalët e të birit në videon e publikuar në Instastory. E pra të dashur prindër, kujdes kur putheni në sy të fëmijëve!