Sali Berisha poston çdo veprimtari të Ramës.

Së fundmi ka postuar një video të tij në avion, dhe shkruan:

“As ne avion kryengritesit nuk i ndahen Edvin Kristaq Mafiise! Rama ik! Fitore! Sb”

Se ku i shikon kryengritësit, vetëm ai e di, pasi bëhet fjalë thjesht për një video që i kanë bërë Ramës në avion.

Ai që ka bërë videon, më pas ia ka dërguar Berishës, për të shpallur “fitoren”.(TemA)

Berisha ndjek Ramën si maniak edhe në avion, ja video që publikon në Facebook si skandal.

Gepostet von Gazeta TemA am Dienstag, 18. Juni 2019