Këngëtarja Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj shumë shpejt do të bëhen prindër. Siç ka lajmëruar dhe vetë ajo në muajin gusht, do të sjellë në jetë djalin saj të parë.

Këngëtarja ka qenë shuam aktive këto muaj në rrjetet sociale dhe ka ndarë me fansat e saj momente nga pritja e ëmbël. Siç duket bashkëshorti i saj maqedonas Serjoza Markov është duke u përkujdesur dhe duke i falur shumë dashuri Adelinës në ditët e fundit të shtatzënisë . Bukuroshja bjonde pak minuta më parë ka shpërndarë një video ku shihet në makinë së bashku me partnerin duke u puthur.

‘Të dua’, ka shkruar ajo pranë videos, ku çifti shfaqet shumë i dashuruar me njëri-tjetrin.

❤️😘🙈 i love u ❤️❤️❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on