Të fundit

Nga Flogert Muça/  Presidenti Ilir Meta duket se ka futur veten në një rreth vicioz, ku ngado që të përplaset,...

Aktualitet

Politikë

“Unaza e Re”/ Rama i prerë: Kompensim sipas ligjit dhe bonus...

Kryeministri Edi Rama, ka folur për protestën ë zhvillojnë prej disa ditësh banorët e Unnaës së re, të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të...

Këndvështrim

“Unaza e Re”/ Protestuesit të nxitur nga çuni i Fahriut i...

Banorët e "Astirit" po vijojnë protestën ndaj projektit të zgjerimit të “Unazës së Madhe". Ata janë shfaqur pasditen e kësaj të marte në zonën e...

Vendet e BE e bllokuan, Kosova ende shpreson se vizat do...

Në disa vende të BE-së akoma ka skepticizëm për heqjen e vizave për shtetasit e Kosovës. Por në Prishtinë ende shpresojnë se vendimi do...

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

FATI YT SOT, HOROSKOPI 14 NËNTOR 2018

Dashi Për ju që i përkisni kësaj shenje parashikohet një...

Autoktonët