02.07.2020 08:37

Të fundit

Nga Flogert Muça/ Lulzim Basha për fat të keq është kryetari që nuk di të ndërtojë kauza. Pafuqia dhe padija...

Aktualitet

Politikë

Dialogu Kosovë- Serbi, Palmer: Me BE-në nuk jemi rivalë, kemi të...

Zëvendës Ndihmës Sekretari i Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Matthew Palmer ka thënë gjatë një konference se SHBA dhe BE janë partnere dhe...

Këndvështrim

Veliaj vesh Pallatin e Kulturës dhe Akademinë e Arteve me ngjyrat...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zgjedhur nëj mënyrë mjaft unike për të uruar Shtetet e Bashkuara të Amëerikës për Pavarësinë. Në shenjë të...

Dialogu Kosovë- Serbi, Palmer: Me BE-në nuk jemi rivalë, kemi të...

Zëvendës Ndihmës Sekretari i Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Matthew Palmer ka thënë gjatë një konference se SHBA dhe BE janë partnere dhe...

Edi ​Rama takim me Thaçin

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

FATI YT SOT, 3 KORRIK 2020

Dashi Edhe kjo e premte do të jetë një ditë...

Autoktonët